מנעולן

אם אתם מחפשים מנעולן או פורץ מנעולים תל אביבי אתם יכולים לנשום לרווחה מסיבה אחת : הגעתם אלינו למומחים של המרכז הארצי למנעולנות מקצועית  שבו מכשירים מנעולנים יותר מ-30 שנה. אנחנו עשינו, עושים ונעשה הכל כדי שתקבלו את השירות שישביע את רצונכם במלוא מובן המילה.

אנחנו אפילו כתבנו עבורכם את עשרת הדברות למנעולן שמחייבות את כל המנעולנים שלנו. דיברות אלו מבוססות על נסיון רב השנים של בעלי המקצוע בתחום זה, למשל פורץ מנעולים תל אביבי). במקומות אחרים קוראים לכך "אמנת שירות" אבל אנחנו לא סתם קוראים להן "עשרת הדיברות" : מבחינתנו הן התורה שעליה אנחנו מסתמכים מבחינה מקצועית ושירותית.

עשרת הדיברות שלנו מבוססות על שמירת הבטחון והבטיחות של סביבת העבודה שלנו, למשל הבטחת האסתטיות של הנכס שבו מטפלים ע"י שימוש בכלים עבודה מקצועיים בלבד. כמו כן, הנחת העבודה שלנו לוקחת בחשבון את מצבו הנפשי של הלקוח בשל תחושת הבטחון שאבדה. אז הגיע הזמן שתכירו את עשרת הדיברות שלנו מבחינה מקצועית:

  1. זמינות ללקוחות24/7
  2. הגעה מהירה ככל הניתן ללקוח.
  3. שימוש בכלי עבודה מקצועיים למניעת נזקים לנכס.
  4. שמירת בטחונם וניידותם של עוברי אורח בסביבת העבודה.
  5. התחייבות לעבודה מקצועית ללא הסחות דעת (למשל שיחות בטלפון נייד)
  6. התחייבות ליידע את הלקוחות על כל בעיות בתחום אבטחת הנכס שבהן נתקל המנעולן.
  7. עבודה מהירה תוך שימת לב לפרטים קטנים.
  8. התחייבות ליידע את הלקוחות על תקלות שמתגלות תוך כדי העבודה, בעיקר תקלות שמצריכות הוספת תשלום למחיר העבודה המקורי.
  9. התחייבות לספק ייעוץ מקצועי ואמין ללקוחות
  10. השארת סביבת עבודה נקייה בסיום הפעולה בנכס.

כמו כן, כל פורץ מנעולים תל אביבי או מנעולן שמועסק בחברתנו מאפשר ללקוחותינו למנוע פריצה, למשל באמצעות מתן מידע וייעוץ בתחום האבטחה והמיגון. אנחנו מאמינים שהכנה ומתן מידע מראש יכולים להקדים תרופה למכה ולאפשר שקט נפשי. אנחנו במרכז הארצי למנעולנות מקצועית ממליצים לא לחכות ולפנות אלינו בהקדם האפשרי דרך הפייסבוק, גוגל פלוס או בטלפון 0723380660. אז למה אתם מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.